Co je nového u muzikantů?

Čtvrteční odpoledne 16.12.2021 si v nádherné harfové učebně daly "vánoční dostavení" flétnisté s harfenisty, na společné besídce tříd paní učitelek: Pavly Novotné a Šárky Rejškové.

V to příjemné, zářijové, úterní odpoledne k nám do školy přijel vzácný host, královehradecký rodák, houslový virtuóz pan Jaroslav Svěcený.

Zář 11

Voda

Projekt VODA - aneb, jak se z komorního a subtilního nápadu stane hlavní kreativní záměr na celý školní rok.

Zdá se to neuvěřitelné, ale i v době pandemických opatření, zvýšeného důrazu na osobní hygienu a bezpečný odstup od ostatních osob se do naší krásné České země a ještě krásnějšího města Jičína rodí noví lidé, naše děti.